صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پنج طرف در دعوت پنج حزبی چیست؟

آسانسور پنج تماس است آسانسور داخلی سیستم مدیریت میزبان، آسانسور ماشین، فرمت اتاق آسانسور، بالا از آسانسور، شفت آسانسور در پایین پنج تماس بین تماس است.

معمولا استفاده از سیستم اتوبوس چهار هسته ای، بهترین استفاده از RVVP4 * 0.75 سیم است.

تماس پنج نفره عمدتا در زمینه های زیر پخش می شود: اتاق ماشین برای چک کردن جعبه جعبه پایین جعبه اتاق کنترل خودرو می تواند از جعبه کنترل اتاق موتور، به ترتیب به مناطق مختلف است.

پنج حزبی که از پنج حزب صحبت می کنند عبارتند از: (الف)، 24 ساعته کسی که در اتاق وظیفه قرار دارد. (2)، اتاق آسانسور. (C)، در داخل ماشین آسانسور. (D)، سقف آسانسور ماشین. (5)، گودال آسانسور. آیا سیم کشی داخلی پنج طرفه، پنج طرف باید مطابق با الزامات طراحی متصل شوند. سیم کشی در آسانسور را می توان در جعبه trunking قرار داده شده است که در شفت hoist ثابت (آسانسور به حالت تعمیر مجدد تغییر یافته است، و آن را امن به کار بر روی بالای ماشین، توجه به ایمنی). وسط جعبه اتصال باید در وسط خط نصب شود.

به طور کلی، چهار نفر اول از آسانسور با کابل، اتاق / گودال / ماشین داخل / ماشین بالا / محل کار استفاده می کنند. علاوه بر وظیفه فروشگاه و کابل کشی فردی به طور جداگانه، دیگر کابلها بدون کابل کشی استاندارد حمل می شوند.

کاتالوگ محصولات
تماس با ما
مپ: +8613664112700
TEL: + 86-24-83786630
فکس: + 86-24-23782973
ایمیل: zhangruiyan@sylg.cn