صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تعمیر و نگهداری روزمره از آسانسور پنج حزب مخابره داخل ساختمان نکات

1، باز کردن درب، به برای کارکنان ساختمان صبر کنید تا باز سیگنال، این است که به شنیدن "ناامیدی" و سپس کشیدن درب، انجام درب قبل از نیروی کشیدن نیست.

2، درب نزدیک تر نباید مدت زمان طولانی برای باز کردن، باز کردن زمان بیش از حد طولانی، احتمال زیاد به علت درب نزدیک تر است، به طوری که آن را نمی تواند به درستی کار است. در زیر همان هستند "

3، حمل کلیدی خود، به افراد دیگر قرض دادن نیست، اجازه ندهید که مردم نمی دانند درب، آگهی های کوچک و فروشندگان کسب و کار کوچک را وارد کنید. در زیر همان هستند "

4، درب را به یک زمان طولانی به حداکثر باز نمی شود، به استفاده از آجر، چوب و دیگر اجسام سخت در لولا درب تحت گوشه پایین و زیر آستانه، بنابراین آسان به آسیب درب، به ویژه هنگامی که وجود دارد یک باد قوی است، درب آسیب دیده است. در زیر همان هستند "

5، یک بار درب می توانید باز نمی شود، انجام میکشید تا، لگد، به کمتر امن و بی تاب، و به طوری که کل سیستم برای بازگرداندن به حالت اولیه و پس از آن دوباره باز.

6، با کلید برای باز کردن درب، نه به تنهایی سفت دستگیره در، به تنهایی تبدیل کلید، چرا که درب در طول سیستم الکترونیکی یک سیگنال الکتریکی به تصویب رسید به بخش مکانیکی بخش مکانیکی صدور نیروی افتتاحیه بسیار کوچک است، اگر دسته تنگ، شما نمی توانید باز، ساخت پیچ و مهره می جمع شود، درب نمی تواند باز.

7، در دکوراسیون منزل، سعی کنید به حرکت های توسعه سیستم مخابره داخل ساختمان داخلی، اگر شما نیاز به حرکت می کند، لطفا عملیات حرفه ای.

8، برق قفل نحوه استفاده از مخزن سه تا چهار ماه، بهترین مراقبت و نگهداری به منظور باز کردن یک، کلید قابل انعطاف است.

کاتالوگ محصولات
تماس با ما
مپ: +8613664112700
TEL: + 86-24-83786630
فکس: + 86-24-23782973
ایمیل: zhangruiyan@sylg.cn