صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ساختار سیستم کنترل آسانسور

آسانسور سخت افزار سیستم کنترل از کنترل ماشین پانل، سیگنال درب سالن، PLC، اینورتر، سیستم کنترل سرعت، اینورتر تنها برای تکمیل عملکرد کنترل سرعت، و بخش کنترل منطق توسط PLC به پایان رسید. PLC مسئول برخورد با ارتباط منطقی بین سیگنال های مختلف، که با صدور سیگنال توقف به اینورتر، در حالی که اینورتر نیز وضعیت کار خود را به PLC، تشکیل دو طرفه تماس ارسال است. این سیستم همچنین با هممحور اتصال رمزگذار چرخشی و کارت PG پیکربندی، تکمیل تشخیص سرعت و بازخورد، تشکیل سرعت حلقه بسته و موقعیت حلقه بسته. علاوه بر این سیستم نیز باید مقاومت ترمز پیکربندی، زمانی که عملیات آسانسور کاهش سرعت، موتور در احیا کننده دولت تولید برق است، به قدرت بازخورد اینورتر، مهار ولتاژ DC [1].

سیستم آسانسور شش طبقه سیستم شش ایستگاه با یک ماشین، یک پنجره ایمنی، وزنه، یک چرخ دنده ایمنی، یک حسگر، یک لایه تخت، یک صفحه طبقه، یک هیئت مدیره ترمینال و عمل های مختلف سوئیچ ها، پایین است اضافه بار، سوئیچ بار کامل، جاده در خارج طبقه با یک صفحه نمایش طبقه، پاسخ را فشار دهید و دستورالعمل ها، یک لایه از ایستگاه پایه قفل برقی، بالای اتاق افراشتن دستگاه، مجهز به دکمه تعمیر و نگهداری اتاق، آهسته، کم کردن سرعت سوئیچ، کشش درب، درب، درب ماشین، درب، درب، درب، درب، درب، درب، درب، درب، درب، ماشین درب مدار منبع تغذیه، پانل ایمنی لمسی، بالای ماشین توقف اضطراری، تعمیرات اساسی، آهسته، آهسته سوئیچ و نورپردازی سقف ماشین، بالای ماشین محفظه سیم کشی، ماشین و سالن بالاتر از کف با یک صفحه نمایش، دکمه ها و دستورالعمل ها، دکمه درب سوئیچ، دکمه زنگ، اضافه بار، دستورالعمل بار کامل است. این مقاله در اولین کنترل رله توسط کابینه کنترل آسانسور برای تبدیل، جایگزین رله با PLC کنترل آسانسور به منظور بهبود قابلیت اطمینان و ایمنی از آسانسور تمرکز دارد. و پس از آن سیگنال آسانسور از طریق DDC به ارسال ایستگاه کاری برای نظارت بر بهره برداری از آسانسور

آسانسور DC با سرعت، راحتی خوب، درست ویژگی های دقت بالا، دلیل این است که عملکرد سرعت سیستم درایو DC، محدوده سرعت. روش کنترل سرعت موتور DC به تغییر ولتاژ ترمینال UA، تنظیم مقاومت تنظیم RTJ، تغییر مغناطیس تحریک.

کاتالوگ محصولات
تماس با ما
مپ: +8613664112700
TEL: + 86-24-83786630
فکس: + 86-24-23782973
ایمیل: zhangruiyan@sylg.cn