گرایش انتخاب

معمولا مدل های مورد استفاده عبارتند از: دسته گرایش سوئیچ، جرثقیل طبقه diverter گرایش سوئیچ، شفت دائمی سوئیچ آهنربا و منطق رله جهت گیری مدار، جهت جدا مکانیکی، سوئیچ مغناطیسی برق فشار قوی و الکترونیکی جهت گیری مدار دیجیتال، الکترونیک انتخاب پالس مجموعه دستگاه لایه.

گرایش آسانسور، خط لایه انتخابات: جهت کنترل آسانسور است به هدف از دستورالعمل ایستگاه آسانسور ماشین سواری و کف سیگنال پاسخ و بالابر محل کف مقایسه سیگنال، همه در سیگنال موقعیت آسانسور بالا ماشین در بر دستور و سیگنال ایستگاه پاسخ، به طوری که از آسانسور راه اندازی، و بالعکس است. لینک جهت کنترل باید با توجه به زیر پرداخت:

دستور پاسخ در ماشین مقدم بر سفارشات پاسخ در تمام سطوح. آسانسور باید جهت دورترین زنگ مسافر در جهت راننده، زمانی که آسانسور هنوز آغاز نشده در حال اجرا مورد حفظ، راننده باید مجبور به تغییر جهت از آسانسور در حال اجرا در حالت تعمیر و نگهداری، جهت از کنترل آسانسور توسط پرسنل تعمیر و نگهداری به طور مستقیم (توجه داشته باشید نگهداری آهسته دویدن است) را فشار دهید ماشین در داخل جعبه کنترل یا ماشین را در بالای دکمه، آسانسور می تواند اجرا شود، و هنگامی که دکمه، آسانسور متوقف شده است.

طبقه خطوط نمایش: مسافری آسانسور باید یک صفحه نمایش طبقه، و طبقه از صفحه نمایش طبقه توسط سازنده آسانسور در صورت ممکن است داشته باشد. آسانسور شده است در هر طبقه نمایش داده شود. با بهبود سرعت آسانسور و بهبود سیستم کنترل گروه، بسیاری از دستگاه آسانسور صفحه نمایش سطح زمین را لغو کرده اند، و یا تنها طبقه ایستگاه پایه نمایش داده می شود. هنگامی که تماس ایستگاه رسیده است، صدا و پیش بینی نور هیئت مدیره آسانسور خواهد رسید، صدای ساعت ایستگاه روزنامه، جهت چشمک زن نور و یا نشان می دهد جهت بهره برداری از آسانسور، و برخی با استفاده از ایستگاه صدای ماشین، به یاد مسافران .

کاتالوگ محصولات
تماس با ما
مپ: +8613664112700
TEL: + 86-24-83786630
فکس: + 86-24-23782973
ایمیل: zhangruiyan@sylg.cn