کنترل آسانسور یکپارچه برای موازی

کنترل آسانسور یکپارچه برای موازی

کنترل کننده یکپارچه آسانسور برای موازی ویژگی های جدید: 1، میکرو کنترل دوگانه بر اساس ساختار ARM7 با هسته های جدید جایگزین شده است که بر اساس ساختار Cortex Cortex است. این بهبود دو برابر سرعت محاسبه و پردازش سیگنال زمان واقعی است. 2، هسته با نام تجاری جدید

کنترل آسانسور یکپارچه برای موازی

ویژگی های جدید:

1، میکروکنترلر های دوگانه بر اساس ساخت ARM7 با هسته های جدید جایگزین شده اند که بر اساس ساختار Cortex Cortex است. این بهبود دو برابر سرعت محاسبه و پردازش سیگنال زمان واقعی است.

2، هسته های با نام تجاری جدید حافظه فلش بزرگتر، رابط کاربری تجهیزات جانبی بیشتر و یک اتوبوس SPI اضافی بین آنها است. سیگنال های کلیدی توسط هر دو پورت I / O و ارتباطات SPI منتقل می شوند. این باعث می شود سیستم بسیار ضد تداخل، در عین حال، قابل اعتماد تر و ایمن تر است.

3، دستورالعمل سرعت داده شده از 10 بیت دقیق به 12 بیتی ارتقا یافته است. تجربه سواری مسافران آسانسور به خوبی با صافی منحنی سرعت افزایش می یابد.

4، ماژول IPM از نسل 3 تا نسل 4 ارتقا یافته است که مصرف انرژی پایین تر، نویز کوچکتر و قابلیت اطمینان بالاتری دارد.

5، الگوریتم فیلتر هارمونیک در سیستم BL6 اضافه شده است تا عملکرد بهتر کنترل حلقه بسته و تداخل الکتریکی را با راندمان بالاتر برقرار کند.

6، در همان سطح قدرت، کنترلر یکپارچه BL6 شکل و اندازه بسیار کوچکتری نسبت به BL3 دارد. BL6 بهتر است برای آسانسور ماشین بدون ماشین که از کابین کنترل فوقانی استفاده می کند.

7، BL6 کاملا با سیستم BL3 سازگار است نه تنها در تعاریف ترمینال و تنظیمات پارامتر، بلکه همچنین از روش های تنظیم و ابزارهای اشکال زدایی. برای ارتقاء BL3 به BL6 هزینه رایگان است.


توابع جدید:

1، عملکرد خود تست قدرت ترمز، روزانه در زمان بیکاری باعث توقف ترمز موتور از فقدان نیروی ترمز.

2، تابع خود تست ضریب بالانس تعادل، صرفه جویی در زمان و قدرت خود را برای حمل وزنه، BL6 می تواند ضریب تعادل به طور خودکار پس از یک حرکت غیر بارگذاری و حرکت ثابت بار، که راحت تر و موثر است.

3، تست خود تست لغزش طناب کشیدن آسانسور، که BL6 می تواند لغزش طناب را در طول اجرای عادی شناسایی کند و آن را در میلیمتر گزارش دهد. این می تواند به کارکنان تعمیر و نگهداری در محل کمک کند تا کشش طناب را در زمان مشخص کند و دقت فرود در ماشین بالابر را تضمین کند.

4، عملکرد اشکال زدایی بلوتوث، شما می توانید تنظیمات کار بر روی تلفن همراه آندروید یا IOS خود را از طریق ماژول بی سیم بلوتوث، برنامه های نسخه انگلیسی بسیار کاربر پسند و کارآمد هستند.

5، تجزیه و تحلیل خودکار خطا و عملکرد خود آزمون سیگنال، BL6 می تواند مشاوره به طور خودکار در معاینه و تعمیر، آن را کارآمد تر و راحت است.

6، راهنمای ترسیم خودکار کشش اصطکاک، BL6 می تواند نیرو اصطکاک را به گشتاور انتقال برای نشان دادن کارایی مکانیکی سیستم ردیابی راهنمای، دقیق تر به مقیاس کیفیت از شرایط مکانیکی، مفید است برای افزایش هر دو سواری عملکرد و ایمنی سیستم.

7، دمای محیط و تنظیم خودکار تنظیم خودکار، این تابع گسل بیش از حد حرارت و گسل ولتاژ پایین موقتا متوقف می شود و در ناحیه فرود متوقف می شود، در غیر اینصورت مسافران در داخل خودرو در حالی که خطای OH یا UV رخ می دهد جلوگیری می کند.

*: توجه: برخی از توابع فوق به ماژول بلوتوث نیاز دارند.

图片8.jpg

Hot Tags: آسانسور یکپارچه کنترل برای موازی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی
محصولات مرتبط

پرس و جو

کاتالوگ محصولات
تماس با ما
مپ: +8613664112700
TEL: + 86-24-83786630
فکس: + 86-24-23782973
ایمیل: zhangruiyan@sylg.cn